Prodáváme profesionální lanka na záclony a závěsy.

Máme s jejich instalací zkušenosti.

lankové garnýže
Filos - Inox lankový systém

Dlouhodobě pracujeme se společností Mottura., která zaručuje jejich kvalitu. Držáky lanek jsou z nerezu. Mají designové koncovky. Jejich držáky jsou masivní. Délka lanka je maximálně 3,5m. Delší se nedoporučuje kvůli prověšení lanka. V nabídce jsou i středové držáky. Dvojitá lanka pro záclonu a lehký závěs.

Lanka potřebuji kvalitní podloží, pevné zdivo, dřevo. Pokud plánujete použít lanka v novostavbě – sádrokarton – je potřeba již v základu připravit podloží. K montáži lanek používáme dle druhu podloží různé kotvení a hmoždinky. Kvalitní montáž pak záleží na vaší informaci o stěně, kam plánujete záclonové lanko namontovat. Montáž je potřeba dobře propočítat, lanko musí být připraveno na míru, nelze ho nechat vykukovat.

Nařasená záclona na lanku
Lanko s kroužky, řasená záclona Mottura - Inox

Pro lanka jsou na zavěšení záclona a závěsů k dispozici kroužky velké i malé.

Pro řasení záclon či závěsů na lanka používáme běžné řasící pásky. Zde můžete vidět moderní pásku Elize. Rovnoměrné řasení záclon či závěsů.

K dispozici jsou také drobné kroužky, které nejsou tolik vidět, nebo háčky.

Na lanka nezavěšujeme příliš těžké závěsy, pokud je chceme použít, je potřeba přidat středový držák.

Lankové systémy od Mottura nepatří mezi nejlevnější závěsné systémy. Jejich koncovky mají nádherné, čisté, designové tvary. Lanko je ocelové, velice jemné a kroužky po něm jezdí a nerachtají. Celý set obsahuje lanko – 3,5m dlouhé, dva držáky a kroužky. Ceny jsou od 6 000,00kč za 1 set. Nabízíme odbornou montáž. Pro bližší informace neváhejte zavolat 739 076 500. Jsme vám k dispozici.