Ateliér bytového textilu Rachevo

 Ateliér bytového textilu Rachevo, založila Romana Hozáková v roce 1999.
Spolupracuji s odborníky , abych pro vás dotvořila interiér podle vašich představ.

Věnuji se interiérovému designu od roku 1999, kdy mi tato profese učarovala. Dekorovala jsem restaurace  replikami starých kachlí a nádob. Patinovala jsem stěny a nábytek. Malovala jsem na něj. Absolvovala jsem kurz v Itálii o benátských štucích a učila se je natahovat. Šila jsem bytové dekorace a začala navrhovat celé interiéry. Jednoho dne jsem se ale musela rozhodnout pro jeden obor. Bavilo mě všechno, ale uvědomila jsem si, že pokud budu dělat všechno, nebudu dělat vlastně nic. Zvolila jsem  textil. Od roku 2004 se věnuji dekorovaní oken a stěn ve vašich domovech.

Mám ráda ruční vypracování  závěsů a bytových doplňků. Preferuji  přírodní materiály.   Miluji barvy, struktury a snažím se je k vám přinášet. 

Pracuji přímo ve vašem interiéru se vzorníky látek, tapet a snažím se vnímat vás a váš prostor a vybrat materiály  tak, aby tam byly doma:)

Těším se na spolupráci s vámi a na proměny vašeho interiéru.

Romana Hozaková

Odborné konzultace
Ateliér bytové textilu Rachevo – Romana Hozáková

Spolupracuji s profesionály, jsou moji oporou

odborná montáž garnýží
Profesionální monér David Vogel. 20 let praxe. Atypické ohyby provádí přímo v interiéru. Vždy je přesný, milý a včas na místě. Vysavač je součástí jeho práce.
Tapetářka Marcela Kotková, 10 let praxe. Je úžasná. Navázaly jsme spolupráci v letošním roce 2022. Tapetuje s lehkostí, přesně . Jsem ráda, že mohu službu opět nabízet.
Lenka Bártová, má dvorní švadlena. Vyučená krejčová. Smekám před její prací. Bez její dovednosti bych ani nemohla být. Vím co šití znamená. Sama jsem zpočátku šila.
malířské práce
Pan Vondráček 20 let praxe. Malíř pokojů. Spolupracuji s více firmami a dokonce umíme i s válečkem. a samozřejmě benátské štuky.

Vzorkovna, která se neustále proměňuje

zaměření, návrjy pro záclony a závěsy
Zaměření oken včetně návrhu a realizace. Odborná konzultace.
Vzorkovan bytového textilu Rachevo
Vzorkovna na Praze 6
ilustrační foto by Designers Guild
Materiálové a barevné návrhářství

Pokud si nevíte rady, zavolejte. Jsem tady pro vás. +420 739 076 500