O nás     Blog     Kontakt

Římské rolety

Ušijeme vám římské rolety na zakázku

Přitažlivost římských rolet spočívá v jejich jednoduchosti a v hospodárném využití látky. Použijeme je všude tam, kde nemáme místo pro závěsy a potřebujeme stínit. Dají  se dobře  kombinovat se závěsem či záclonou.  Můžeme je použít i do atypických oken, kde ale nebudou mít plnou funkci. Římskou roletku můžeme montovat i na okenní rám.

Dodání včetně systému a dekoračních látek. Velký výběr bavlněných pláten si budete moci prohlédnout již brzy v nové kolekci, speciálně připravené pro římské roletky.

interiérová stínící technika
Hedvábná roleta reklamní foto James Hare
Kazetový systém pr římskou roletu

Římské rolety můžeme vyrobit i s pelmetem. Pokud potřebujeme zakrýt boční pohled a nebo ji více dekorovat a nemůžeme použít záclony. Tyto fotografie jsou reklamní fota našich partnerů, jen pro vaši představu a rozhodně vám je rádi ušijeme.

římská roleta s bordurou - reklamní foto
římská roleta s pelmetem reklamní foto
římská roleta s dekorovaným pelemetem - reklamní foto

Roletky šijeme z  materiálů, které nejsou elastické. Máme opravdu velkou nabídku dekoračních látek, voálů, bavlněných pláten, ze kterých Vám roletku ušijeme.  Opravdu krásné jsou římské rolety z hedvábí, ale i  ze lnu, jejich konce můžeme ozdobit dekorací, jako jsou třásně, korálky, kanýr, stuhy a prýmky.

Rádi Vám spočítáme předběžnou cenu, zadejte poptávku ZDE

Prohlédněte si naše realizace