Hedvábné závěsy, polštářky a doplňky

hedvábné závěsy a polštářky

Prodáváme hedvábné látky vhodné pro bytový textil.Šijeme z hedvábí závěsy, hedvábné polštářky a hedvábné přehozy a doplňky do ložnic. Opravdu dobře vypadají i hedvábné římské roletky. Nakupujeme hedvábí v Anglii od společnosti James Hare.

Navštivte naši vzorkovnu a přijďte si vybrat. 

Objednejte si schůzku na tel. +420 739 076 500

Naše hedvábí má dobrý původ a stabilitu barev. Dlouhodobě spolupracujeme a dovážíme hedvábí z Anglie od renomovaného výrobce James Hare. Specializuje se pouze na výrobu hedvábí a směsových látek z přírodních materiálů jako je len, vlna a viskoza.

Prohlédněte si  kolekce od James Hare ze 100% hedvábí. Napište nám číslo, barvu a do 10 dnů vám zašleme malý vzorek – max 4 ks od kolekce. Ceny jsou na doptání. Doručení do 3 týdnů.

Ceny hedvábí James Hare začínají od 1120,00kč za handwoven silk až po vyšívané tafty po 6000,00kč za běžný metr . Šíře látek jsou většinou 140 cm. Pouze Handwoven silk je 114 cm.

Společnost James Hare vyrábí nádherné směsové látky převážně ze lnu a hedvábí a bavlny. Používá originální techniky vyšívání a dbá na vynikající kvalitu.

Z Hedvábné závěsy šijeme klasicky strojem, ale také dle anglické školy a to ručně a s podšívkou. Nádherné odšité sklady v horní straně závěsu umocní jeho nádheru.